ПАРЄ ухвалила проект резолюції стосовно санкційної процедури у відношені до РФ

Голова делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Арʼєв повідомив, що регламентний комітет ПАРЄ ухвалив проект резолюції, яка може змінити правила ПАРЄ і ускладнити процедуру застосування санкцій, зокрема щодо Росії.

«Це поганий варіант, який ускладнює санкційну процедуру, але повністю її не ліквідує, як того вимагали росіяни. Навіть, якщо резолюцію проголосують, то можливість запровадити санкції в урізаному варіанті, але залишиться. Ми були проти, але багато з тих, хто голосували за резолюцію, казали, що, може, росіяни приймуть запропонований компроміс, бо «треба їх нарешті почати критикувати в обличчя, адже вони не змінюються». Наївна позиція, м’яко кажучи», – повідомив Ар’єв на сторінці у Facebook.

Регламентний комітет ухвалив проект резолюції, яка може змінити правила ПАРЄ. Голосування 24 червня на сесії Асамблеї….

Опубліковано Volodymyr Ariev Понеділок, 3 червня 2019 р.

За його словами, звернення громадських організацій, правозахисників, родичів заручників і моряків комітет наразі проігнорував.

«Будемо працювати на те, щоб переконати Асамблею не стріляти собі в ногу. Переконувати тими силами, які є: парламентарі, дипломати, ГО, журналісти. Приєднуйтесь теж. У нас три тижні», – повідомив Ар’єв, додавши, що голосування за відповідний проект резолюції відбудеться 24 червня на сесії Асамблеї.

Раніше повідомлялося про обговорення 3 червня регламентним комітетом ПАРЄ повноважень національних делегацій, зокрема, російської. Остання не бере участі у сесіях асамблеї з січня 2015 року після застосування серйозного обмеження повноважень її делегації.

Leave a Comment

Your email address will not be published.