ПЦУ закликає ігнорувати «собор» Філарета

У Православній церкві України закликали військових священиків не брати участь в помісному соборі УПЦ Київського патріархату. Про це йдеться в повідомленні голови Синодального управління військового духовенства Української Православної Церкви на сторінці в Facebook.

«У зв’язку з намірами скликати помісний собор УПЦ Київського патріархату закликаємо всіх військових священиків (капеланів), хто бажає блага для церкви і України, не брати жодної участі в заходах і діях, які руйнують єдність Помісної УПЦ», — зазначено в повідомленні.

Військове духовенство ПЦУ нагадало, що рішенням Священного синоду Православної церкви України від 15 лютого 2019 року була підтримана пастирська діяльність військових священиків (капеланів) в складі Синодального управління військового духовенства.

«Таким чином, всі капелани, які несуть місіонерську діяльність серед військовослужбовців усіх силових структур України, є кліриками Об’єднаної Православної церкви України і не можуть брати участі в цих зборах», — додали в повідомленні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.