Петро Порошенко подякував Сенату США за підтримку України у питаннях агресії РФ

Вельми важливі слухання у Сенаті США про ситуацію в Україні та загрозливу політику Росії. Вдячний нашим друзям – сенаторам Джонсону, Менендесу, Портману, Шахін, спецпредставнику Волкеру, послу Хербсту, і всім учасникам засідання – за вчасну дискусію та визнання прогресу України на шляху реформ і протидії російській агресії.

Ще чимало викликів попереду, але надійне плече єдності і солідарності, яке продемонструвала тверда двопартійна і двопалатна підтримка України під час слухань, допоможе нам пройти непрості випробування. Важливою є продемонстрована готовність продовжити зміцнювати стійкість України.

Я щиро вдячний за рішення Вашингтона виділити Україні 250 млн доларів військової допомоги. Високо ціную незламну позицію американських партнерів у питанні санкційної політики проти російського агресора, аж до повного відновлення територіальної цілісності України.

Вітаю заклик учасників слухань про те, що отриману на виборах високу народну довіру новий президент має конвертувати у реальні досягнення на шляху вже започаткованих реформ заради процвітання та успішній протидії агресивній політиці Кремля заради миру і безпеки.

Європейська Солідарність буде відданим союзником на цьому шляху, і безкомпромісним опонентом на його захист. Важливим є розуміти: світ допомагатиме нам настільки, наскільки Україна здатна сама собі допомагати та захищати свої національні інтереси!

Leave a Comment

Your email address will not be published.