Петро Порошенко: «Справи проти мене — це політичне шоу»

Екс-президент України Петро Порошенко заявив, що порушені проти нього кримінальні провадження — це політичне шоу. Про це він сказав в інтерв’ю Главком.

«Я думаю, їх вже не менше двадцяти. Я до цього ставлюся, як до політичного шоу. І це дає мені підстави для певного оптимізму щодо того, що я все правильно робив…», — вважає Порошенко.

Він додав, якщо проти нього порушують кримінальну справу про те, що він віддав наказ про контрнаступ, це відповідним чином характеризує тих, хто звертається, і тих, хто порушує подібні справи.

«Бо в результаті того контрнаступу було звільнено дві третини Донбасу. Якщо хтось звертається щодо того, що Україна намагається захищати  морське узбережжя, не визнаючи анексію Азовського моря і Керченської протоки, і це було підтверджено вже рішеннями міжнародних трибуналів, а в Україні проти цього порушуються справи, я це розцінюю як підігрування агресору. Це ж робиться для того, щоб міжнародній громадськості представити все так: слухайте, в Україні за це порушуються кримінальні справи, то що ви хочете від нас?», — заявив Порошенко.

Leave a Comment

Your email address will not be published.