Підготовку та узгодження стратегії з українського напрямку, вирішено відсунути на вересень місяць

Наші джерела з Кремля повідомляють, що зараз «управління по прикордонному співробітництву», яке курирує Владислав Сурков займається двома основними темами, обміном полонених і виборами в Абхазії.

Підготовку та узгодження стратегії з українського напрямку, вирішено відсунути на вересень місяць, на даний момент управління не може впоратися з існуючими проблемами.

Питанням обміну ув’язненими між Україною і Росією з боку Росії зараз займається особисто Президент Володимир Путін

Провал з обміном Вишинського і неточним списком ув’язнених з української сторони, доповнився проблемами на виборах в Абхазії. Зараз приймається рішення на кого зробити ставку в другому турі і кого підтримають технічні кандидати АП (в Абхазії).

В Абхазії готувалися до протесту протягом останнього року. Більшість сімейних кланів були незадоволені президентом Хаджимбою і його розпилом дотацій з Росії. При будь-якому результаті виборів, протести на вулиці придбають забарвлення революції, а це не потрібно АП Кремля і силовикам.

Рауль Хаджимба став настільки токсичним, що його простіше злити, ніж намагатися зберегти на посаді. Протягом цього тижня готується зустріч з Алхасом Квіцінієй, за підсумком якої буде прийнято остаточне рішення.

Leave a Comment

Your email address will not be published.