Після поразки на виборах в Раду Порошенко зробить все, щоб залишитися в Україні

Парадокс: але після поразки на дострокових виборах в Раду екс-президент Порошенко зробить все, щоб залишитися в Україні.

Для Петра Порошенка провал на парламентських виборах може закінчитися дуже плачевно. Після дуже ймовірної поразки на виборах в нову Верховну Раду перед колишнім президентом Петром Порошенком швидше за все залишиться головне питання — як залишитися в Україні.

«Якщо з тих чи інших причин у нього виникнуть проблеми з європейським або американським правосуддям, то все буде дуже сумно.

Всі ж розуміють, що там розкриється. На цьому тлі всі «Оборонпроми і Липецьк» здадуться дитячими іграми, — вважає політичний експерт Руслан Бізяєв. Проблеми в основному можуть бути представлені питанням чималого фінансування, що виділяється ЄС і США протягом останніх п’яти років на допомогу Україні.

Все це цілком реально, тому що вже зараз «на обличча» проблеми партії Порошенко. З невисоких, але прохідних позицій, «Європейська Солідарність» впевнено скочується вниз, витісняється більш популярним у патріотичного електорату «Голосом».

Leave a Comment

Your email address will not be published.