Подробиці щодо загибелі Тимчука від Національної поліції

Працівники столичної поліції Дніпровського району почали розслідування обставин загибелі народного депутата Дмитра Тимчука. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ міста Києва.

Як інформує прес-служба, у середу 19 червня, по спецлінії 102 близько 12:15 надійшло повідомлення, що в одній з квартир чоловік отримав вогнепальне поранення, від якого помер на місці. За вказаною адресою одразу виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативні групи районного та головного управлінь та керівництво відомства.

Постраждалого з вогнепальним пораненням було виявлено в квартирі на бульварі Перова. На даний час на місці події працюють слідчо-оперативні групи територіального і головного управлінь поліції, а також начальник столичного главку і прокурор міста Києва.

Поки експерти та криміналісти проводять ретельний огляд місця події, а слідчі та оперативники спілкуються зі свідками і мешканцями будинку. Інформація належним чином зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Дніпровського УП ГУНП в м.Києві.

Після проведення першочергових слідчих дій поліцейські нададуть правову оцінку події. Нагадаємо,народний депутат Антон Геращенко повідомив у своєму Facebook, про те, що координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук отримав смертельне поранення в голову під час чищення свого нагородного пістолета.

Leave a Comment

Your email address will not be published.