Поки Зеленський не визначився з губернатором Одеси, боротьба всередині депутатського корпусу тільки посилюється

Відразу декілька наших інсайдів підтверджуються. За одеський регіон йде «битва». Так наші джерела повідомляють, що переговори ведуть Опозиційна платформа За Життя — Віктора Медведчука та  Європейська Солідарність — Петра Порошенко про «торги» за висунення нового керівництва обласної ради. Поки Зеленський не визначився з губернатором, боротьба всередині депутатського корпусу тільки посилюється

Розпочаті обшуки в кабінетах «майже» колишнього глави облради Анатолія Урбанського — це швидкий хід Офісу Президента на договірняк між ОПЗЖ і ЄС. Таким чином ГБР «зірвало» призначення сьогодні їх «кандидатів» на керівні пости. Повідомляється, що розклад повинен був бути таким, Юрій Басюк (ЄС-БПП та людина Олексія Гончаренка) нібито, повинен бути обраний головою обласної ради, а Віталій Саутенков (ОПЗЖ) його заступником.

Джерела повідомляють, що у Анатолія Урбанського великі зв’язки серед обласних депутатів і зараз з ним проведуть «бесіду» і вже на наступній сесії група його депутатів проголосує, так як треба, інакше ГБР дасть хід в розслідуванні його справ. Також ці розклади підтверджують наші старі інсайди. Перший, що Медведчук працює щільно з Порошенком, другий, що «мажоритарників» нових братимуть на «гачок» силовики, якими керує «Офіс Президента». Урбанський в Зе — партію Слуга Народу не увійде, але номінально буде «біля неї».

Leave a Comment

Your email address will not be published.