Порошенко в парламенті буде вести деструктивну політику і намагатися розгойдати човен

Як ми раніше інсайдили, партія Порошенко для «Слуги народу» хоче стати партією «ВО Свобода», котра була для Януковича в стінах Верховної Ради.

По роботі в «Раді» політтехнологи вже прописують стратегію дії. Вона буде ну дуже схожа на роботу ВО Свободи в роки правління Партії Регіонів. Головний меседж, не дати працювати новій Верховній Раді, будь-якою ціною провокувати політичну кризу, блокувати трибуну і влаштовувати бійки. По можливості намагатися вивести людей на черговий майдан.

Також з Зеленського будуть продовжувати робити «Януковича 2.0» і звичайно тему капітуляції використовуватимуть, коли у Верховній Раді почнуть розглядати виконання «Мінських угод» (Автономії Донбасу, мовне питання, амністію і т.д.). У команді Петра Олексійовича розуміють, що у них є тільки одна осінь, до наступної осені на багатьох з його оточення вже будуть відкриті кримінальні справи і буде знята депутатська недоторканність. Ряди «Євро Солідарності» дуже зрідіють до осені 2020 року, так що з 21 липня почнеться тотальна підготовка до майдану.

Зараз ми вже бачимо створення «ситуативних коаліцій» від усіх «кинутих» і всіх, хто залишився за бортом владних кабінетів. Все йде паралельно, торги і підготовка до «майдану». Партія Порошенко поки ще діє в «ввічливих» рамках але як тільки зайде в парламент і вже пройдуть всі торги, тоді ми побачимо справжнє їх обличчя. Як кажуть в кулуарах, хтось же повинен замінити «Ляшко».

Leave a Comment

Your email address will not be published.