Порошенко: «Власник телеканалу 112.Украіна — Путін»

Порошенко: «Власник телеканалу 112.Украіна — Путін».

Справжній власник скандального українського телеканалу 112.Украіна — це не лідер політсили Опозиційна платформа — За життя Віктор Медведчук, а російський Президент Володимир Путін. Таку заяву в інтерв’ю Українській правді зробив екс-президент України Петро Порошенко.

Петро Порошенко: Можна я вам розповім, кому належав 112й, якщо ви не знаєте? Є певні підстави стверджувати, що власник 112го не змінився. Незалежно від того, він оформлявся на якогось німця, або на іншу людину він належить зараз кому? Путіну фактично. І рішення приймає хто? Путін, якщо ви не знали. І раніше рішення приймав Путін. Тому що Янукович приїхав в Москву з каналом на блюдечку.

Це далеко не дурна заява, як може здатися на перший погляд, і має під собою серйозні підстави — справа в тому, що в активах у Віктора Медведчука є серйозний медіа-ресурс з 4х каналів: NewsOne, 112.Украіна, ZIK і 4й канал, а у Петра Порошенка 2 калнала — 5й канал і Прямий, і щодо останнього проводяться перевірки, пов’язані з його фінансово-господарською діяльністю.

Такою заявою Порошенко виробляє лінію захисту свого каналу: зміщується акцент уваги на 112й канал, втягуючи в своє майбутнє протистояння з новою владою Віктора Медведчука. Зеленський не зможе воювати одночасно з двома медіа-групами — він цю війну програє.

Leave a Comment

Your email address will not be published.