«Порошенко за грати» націоналісти зібралися у домівки екс-президента України

Сьогодні під будівлею екс-президента України Петра Порошенко зібралися радикально налоштовані групи осіб, котрі закидали фаєрами домівку екс-президента України  під Києвом. У будівлі Порошенко в селищі Козин зібралися близько 100 осіб. Вони вигукували націоналістичні гасла і скандували: «Порошенко за ґрати!».

Присутні також піднімали прапори організації «Правий сектор». Учасники акції зажадали негайного розслідування розкрадань в «Укроборонпромі» і пригрозили безстроковими протестами.

«За час свого президентства він збільшив свій статок у 18 разів. Про це всі забули? Після виборів пройшло зовсім небагато часу, а вже все ніби забули, хто такий Порошенко», — наголосив координатора організації «Громадський контроль — чесна країна» Владислав Литвинчука.

В кінці лютого на порталі bihus.info було опубліковано розслідування про корупційні схеми «Укроборонпрому». За інформацією журналістів, в них брали участь перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України і колишній бізнес-партнер Порошенко Олег Гладковський і його син Ігор

Leave a Comment

Your email address will not be published.