Працівники посольства США тиснуть на оточення президента вимагаючи розпочати формування коаліції з «Голосом»

У нас є підтвердження з декількох джерел про те, що працівники посольства США в Україні, близькі до демократичних кіл — другий день активно тиснуть на оточення президента, навіть трохи залякуючи їх, вимагаючи негайно розпочати формування коаліції з «Голосом».

Така коаліція «Слуги Народу» взагалі не потрібна і буде тільки шкодити! При цьому працівники посольства (Демократи) загрожують зірвати зустріч Зеленського з Президентом США (республіканці). Звучить безглуздо, але це правда.

Офіційна версія — коаліція з Вакарчуком не допустить зближення Зеленського з Росією через керованого Вакарчука (співак — гей, який пройшов в США повний курс підготовки та освіти на посаду вождя країни третього світу).

Неофіційна версія — працівникам посольства дано доручення завдати шкоди зовнішній політиці Трампа і знищити можливе спливання корупційних злочинів в Україні з боку сина демократа Джо Байдена.

Нагадаємо, що Джо Байден найбільш ймовірний противник Трампа на прийдешніх виборах Президента США, а його син Хантер Байден брав участь в корупційних схемах в Україні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.