Прем’єр Ізраїлю Нетаньяху вже прибув до Кієва і проводить зустрічі із Зеленським

Тут слід виділити два моменти. Нетаньяху прилетів в Україну, так як Ігор Валерійович Коломойський запропонував йому відмінну розкладку.

1. Прем’єр Ізраїлю отримає чудовий піар з боку Зеленського (ніби як «єврейського» Президента України), перед вересневими виборами в Кнесет.

2. Нетаньяху підвищить авторитет Ігора Коломойського в очах Зеленського, плюс виступить з пропозицією «вплинути» на Путіна в питанні організації зустрічі Президентів України і Росії. Також може стати посередником у вирішенні питання РФ і України (але це все буде не публічно сказано).

Наше джерело повідомляє, що Зеленський сьогодні буде «дякувати» Прем’єру Ізраїлю за цей приїзд і дякувати всьому єврейському народу за підтримку України.

Це буде такий широкий жест і піар від Зеленського в сторону Нетаньяху, адресований місцевому населенню Ізраїлю (всі ЗМІ Ізраїлю добре це розрекламують). За це Зеленський хоче отримає хорошого куратора і лобіста на міжнародній арені з боку Нетаньяху (крім Макрона). Хто пам’ятає у Порошенка таким була Меркель.

Ігор Валерійович Коломойський таким чином зміцнить ще більше свої позиції і вплив на Зеленського.

Leave a Comment

Your email address will not be published.