Президент Володимир Зеленський подякував Німеччині та…

Президент Володимир Зеленський подякував Німеччині та Франції за потужну підтримку України під час перемовин у Нормандському форматі. Водночас на саміті він відчув, що Україна може домовлятися з Росією. Про це Глава держави заявив в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1», коментуючи результати переговорів з Президентом Росії Володимиром Путіним у Парижі на Нормандській зустрічі.

«Я точно зрозумів, що у нас розпочався діалог. Ми можемо домовлятися. Це буде нешвидко. Але це буде. У нас достатньо сильна позиція: війна в Україні – на жаль, це наша земля, це наші люди», – сказав він.

Як уточнив Глава держави, під час зустрічі він привітався з Володимиром Путіним за руку, адже без цього неможливо розпочати діалог.

«А як можна по-іншому зустрічатися на найвищому рівні? Як можна без цього розпочати діалог? Як можна без цього домовлятися, а найголовніше – вирішувати питання? Мені здається, що в цілому ми багато що вирішили. Але результат цих рішень ми побачимо до кінця року», – наголосив Президент.

—  

Джерело

Leave a Comment

Your email address will not be published.