Президент Зеленський зустрінеться з Путіним

Зовнішньополітичні радники країн-членів «нормандського формату» (Німеччина, Росія, Україна і Франція) найближчим часом обговорять підготовку зустрічі лідерів цих країн. Про це повідомив президент Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі, перадає УП.

«Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів. Це є ключовим питанням«, – сказав він.

Умовою для відновлення переговорів у «нормандському форматі», як підкреслив український лідер, є припинення вогню і відведення сил на Донбасі. Також Зеленський вказав на важливість виконання РФ рішення Міжнародного трибуналу щодо полонених українських моряків.

«На мою думку, конкретні кроки – це звільнення наших полонених, повернення українських моряків, припинення вогню, розведення військ«, – сказав він.

«Ці кроки, я думаю, дуже нескладні, дуже термінові, і ми можемо їх зробити найближчим часом. І тоді ми повертаємося до «нормандського формату» і до вирішення цього серйозного конфлікту«, – додав Зеленський.

У свою чергу Макрон заявив, що Франція готова провести зустріч у «нормандському форматі».

«Коли прийде час, Франція готова провести засідання «нормандського формату», щоб підтримати зобов’язання. Але до цього нам потрібно зробити певні кроки щоб, щоб були підтверджені наміри виконувати ці зобов’язання«, – сказав президент Франції.

Leave a Comment

Your email address will not be published.