Президент звільнив й одразу призначив голів трьох обладміністрацій України

Президент України Володимир Зеленський звільнив Ігоря Гундича, Олексія Муляренка й Олександра Вельбівця з посад голів Житомирської, Рівненської та Черкаської обласних державних адміністрацій (ОДА).

Відповідні укази №№425/2019-427/2019 від 24 червня розміщені на офіційному сайті глави держави.  Всі вони звільнені з формулюванням «у зв’язку з закінченням строку повноважень президента України».

Також Зеленський призначив тимчасових виконувачів обов’язків голів Житомирської, Рівненської та Черкаської обласних державних адміністрацій (ОДА). Відповідні укази №№428/2019-430/2019 від 24 червня оприлюднені на сайті глави держави.

Зокрема, виконання обов’язків голови Житомирської та Черкаської обласних державних адміністрацій тимчасово покладено на заступників голів цих обладміністрацій — Ярослава Лагуту та Ігоря Тимошенка.

Тимчасовим виконувачем обов’язків голови Рівненської обладміністрації став перший заступник голови цієї обладміністрацій Тарас Висоцький. Раніше президент України призначив українського IT-підприємця, громадського діяча та волонтера Давида Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.

«Не хочу декларувати багато на старті, але всі попередні консультації з великими інвесторами свідчать про те, що Україна може щонайменше втричі збільшити нинішній обсяг інвестицій у країну. Отримав завдання від Президента зробити цей процес якнайшвидшим», – прокоментував своє призначення Давид Арахамія.

Leave a Comment

Your email address will not be published.