«ПриватБанк» виграв справу проти Коломойського в Лондонському суді

Апеляційний суд Лондона та Вельсу виніс вердикт: англійський суд має юрисдикцію розглядати позов Привату до колишніх власників — Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову. Банк звинувачує екс-власників шахрайстві в особливо великих розмірах, вчиненого за попередньою змовою. Загальна сума претензії — $ 3 мільярди. Постанова про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова на $ 2,6 млрд. Залишається в силі.
Тепер почнеться розгляд позову по суті.
За рішенням Апеляційного суду, англійський суд має юрисдикцію для розгляду позову «ПриватБанку» проти Коломойського і Боголюбова. Таким чином, «всесвітня конфіскація активів» залишається в силі до винесення судового рішення по суті. Як пишуть інсайдери в офісі президента ухвалено рішення публічно атакувати позиції Коломойського по Привату, а українські суди почнуть виносити рішення на користь держави. Необхідно створити ілюзію у МВФ, що немає домовленостей з олігархом. Зараз стоїть завдання перед урядом отримати нову програму від МВФ і погоджуватися на всі вимоги, якщо фонд не погодить нову кредитну лінію то Україна оголосить дефолт.
Раніше інсайдери повідомляли, що служба охорони «ПриватБанку», яка в основному складається з колишніх оперативників МВС і СБУ, готується до збору інформації на конкурентів. Команда надійшла від сірих кардиналів групи «Приват». Вони вважають, що Коломойський 100 відсотків поверне собі ПриватБанк.

Leave a Comment

Your email address will not be published.