Прихильники партії Шарія мітингували біля каналу «1+1»

Телеканал у своєму ефірі розповідав про Шарія неправду, вважають прихильники блогера Анатолія Шарія, які зібралися під офісом телеканалу «1+1» 4 липня.

Близько 50 молодих людей з червоними кульками та плакатами «Годі брехати» прийшли на підтримку Анатолія Шарія до офісу «1+1». Вони звинувачують телеканал у наклепі та поширенні брехні про блогера.

У коментарі «Детектору медіа» прихильники Шарія також зазначили, що «1+1» в одному зі своїх стрімів назвав їх проплаченими, без доказів та фактів.

«Ми тут не так за Шарія, як за себе. Минулого вівторка ми виходили на стихійну акцію, після чого на нас навішали ярлики, що ми за гроші. Я не погоджуюсь, мені не платили. Справа не  у тому, що звинуватили Шарія, він не ідол. Ми тут не суто за нього, ми йдемо за ідею, ми однодумці», – сказав один з протестувальників.

На території офісу «1+1» також влаштували виставу. Під музику танцювали перевдягнені у костюми аніматори. Прихильники Шарія сказали, що це почалося ще до того, як вони прийшли.

Група «1+1 медіа» заявила, що організатори мітингу розподілили учасників по ролях: на прибічників Анатолія Шарія та «тітушек», яких начебто найняла медіагрупа для розправи із мітингувальниками. Планування акції представники «1+1 медіа» відслідкували у telegram-каналі «Киев #ЯШАРЮ (чат)».

«Ми переконані, що люди у здоровому глузді зрозуміють, що ми не маємо будь-якого відношення до жодних з двох груп вище цього «театру абсурду», — йдеться у розповсюдженій заяві «1+1 медіа».

В «1+1 медіа» також висловили впевненість, що «акція носить політичний характер та спрямована на дискредитацію каналу в передвиборчій період».

Нагадаємо, 2 липня Центральна виборча комісія ухвалила рішення про реєстрацію кандидатом у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради блогера Анатолія Шарія, а також колишнього депутата від «Партії регіоні» і ексглави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва.

Leave a Comment

Your email address will not be published.