Противники підписаної «формули Штайнмаєра» вийшли на Майдан

Представники політичних сил збираються на Майдані і біля Офісу президента на Банковій через узгодження Україною «формули Штайнмайера».

Софія Федина, що пройшла до парламенту за списком партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка в Facebook повідомила, що з нею поруч на Майдані знаходяться колишній міністр у справах ветеранів Ірина Фріз і однопартієць, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Біля офісу президента знаходяться люди з прапорами «Свободи» і у формі Національних дружин. За словами прихильників п’ятого президента, ніякої «формули Штайнмаєра» немає, а є «формула Путіна».

Нагадаємо, 1 жовтня в Мінську пройшло чергове засідання тристоронньої контактної групи. Про узгодження на ній «формули Штайнмаєра» першими повідомили російські ЗМІ. Пізніше Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг і повідомив, що Україна відповіла на лист спецпредставника ОБСЄ Мартіна Сайдіка, що погоджує текст «формули».

За словами українського лідера, формула Штайнмайера передбачає, що закон про особливий статус Донбасу починає діяти тільки за умов, що в регіоні пройдуть місцеві вибори за законом України, а ОБСЄ підтвердить, що вони відповідають міжнародним стандартам. Противники формули сумніваються в тому, що вибори не пройдуть «під дулами автоматів».

Leave a Comment

Your email address will not be published.