Путін і Зеленський провели телефонну розмову

Президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським обговорили ситуацію на Донбасі та обмін полоненими, повідомив прессекретар глави російської держави Дмитро Пєсков у четвер, 11 липня.

«Обговорювалися питання врегулювання на південному сході України та спільної роботи щодо повернення утримуваних з обох сторін осіб», — сказав Пєсков.

За його словами, «досягнуто домовленості щодо продовження цієї роботи на рівні експертів».

«Також обговорювалася можливість продовження контактів у нормандському форматі», — повідомив Пєсков.

Телефонна розмова відбулася з ініціативи української сторони, повідомляє Інтерфакс-Україна. Це був перший контакт глав двох держав після обрання Зеленського президентом України.

Розмова між Путіним і Зеленським була насиченою і проходила в дружньому тоні. Зеленський почав розмову з цікавого питання. Так Президент України запитав у Президента Росії, коли вони визнають «президентські вибори» в яких він до речі переміг? Путін відповів: скоро …»

Нагадуємо, раніше президент Росії Володимир Путін відреагував на пропозицію українського президента Володимира Зеленського зустрітися в Мінську разом з президентами США, Франції і прем’єром Британії і каже, що готовий, але є кілька нюансів.

Leave a Comment

Your email address will not be published.