Путін в Осаці заговорив про «провокацію» України в Азовському морі

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив в Осаці, що нібито Глава Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак підтвердив провокацію, влаштовану українцями в акваторії Азовського моря, в листопаді 2018 року.

Російські ЗМІ продемонстрували прес-конференцію, яку Путін дав в японській Осаці в суботу, 29 червня. Транслював виступ глави Кремля телеканал «RT російською».

«По-моєму, новопризначений начальник Генерального штабу української армії (Руслан Хомчак) підтвердив, що це була провокація, організована (п’ятим президентом України Петром) Порошенко в ході передвиборної боротьби. Просто ні в які ворота не лізе, неподобство. Якщо так, то фактично українська сторона визнала, що це була провокація», – заявив Путін.

За його словами, питання заарештованих українських моряків буде вирішено «спокійно, в робочому режимі».

«У нас є люди, які затримані на Україні. Моряки просто виконували наказ – і все, ми віддаємо собі в цьому звіт. Але вони порушили закон. Потрібно спокійно з цим розібратися, обміни йдуть», – зазначив президент РФ.

Він також підкреслив, що тема інциденту в районі Керченської протоки не має відношення до відновлення участі делегації Росії в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи.

«При чому тут ПАРЄ та українські моряки?»– сказав Путін.

Нагадаємо, адвокат українських полонених моряків Микола Полозов, яких утримують в ув’язненні на території Росії, повідомив, що наступного тижня слідчі ФСБ будуть проводити слідчі дії щодо його підзахисних.

Leave a Comment

Your email address will not be published.