Путін заговорив про світову гегемонію

Монополіст у сфері штучного інтелекту буде управляти всім світом, вважає російський президент.
Той, хто зможе забезпечити монополію у сфері штучного інтелекту, той стане володарем світу. Про це 30 травня заявив президент Росії Володимир Путін на нараді про розвиток технологій в області штучного інтелекту, повідомляє ТАСС.
Президент РФ також зазначив, що штучний інтелект дозволяє швидше приймати оптимальні рішення, грунтуючись на величезному масиві інформації.
«Якщо хтось зможе забезпечити монополію у сфері штучного інтелекту, то наслідки нам всім зрозумілі — той стане володарем світу», — заявив Путін.
Він додав, що боротьба за лідерство у сфері штучного інтелекту вже стала полем глобальної конкуренції, а нові продукти і рішення з’являються все з більшою швидкістю.
Путін вважає, що штучний інтелект визначатиме майбутнє всього світу. За його словами, розробки в цій сфері не мають аналогів в історії за своїм впливом на економіку і повсякденне життя людей.
Раніше президент Росії заявив, що майбутня сила військових — у бойових лазерних комплексах тактичного рівня. У РФ показали відео розгортання бойового лазера Пересвет, який працює на нових фізичних принципах.

Leave a Comment

Your email address will not be published.