П’ять ймовірних кандидатів на пост прем’єр-міністра України

Журналіст американського Atlantic Council Мелінда Херінг розкрила імена п’яти кандидатів на пост прем’єр-міністра України. У Facebook вона написала, що Кабінет міністрів можуть очолити:

Заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован, директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко, голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв, секретар РНБО і екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

Крім того, Рашкован і Вітренко лайкнули відповідний пост Херінг, а Абромавічус розшарив цю інформацію в своєму Twitter

Інформація про потенційних кандидатів Зеленського на посаду прем’єра опублікована в Atlantic Council цікава тим, що серед них значиться директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко. Пікантність ситуації полягає в тому, що він є сином Наталії Михайлівни Вітренко, голови Прогресивної соціалістичної партії України. Так, тієї самої, яка останні років 20 виступає за знищення української державності, і котра на постійній основі їздить до Москви на заходи сепаратистів і російські заходи, нудьгуючих по СРСР.

Leave a Comment

Your email address will not be published.