Рада Європи продовжила ще на рік «кримські санкції» проти Росії

Європейська Рада затвердила рішення продовжити «кримські санкції» ще на один рік. Це рішення було ухвалено в четвер у Брюсселі, повідомляє Єврорада у Twitter.

«Незаконна анексія Криму та Севастополя: Рада ЄС продовжила санкції ще на один рік», — ідеться в повідомленні.

Це рішення буде опубліковано в Офіційному журналі ЄС і наступного дня набуде чинності. Раніше, 12 червня, в рамках засідання Комітету постійних представників ЄС посли погодили рішення продовжити санкції, впроваджені у зв’язку з незаконною анексією Криму РФ, які мають економічний характер і обмежені територією Криму та Севастополя.

Зокрема, заборона поширюється на імпорт до ЄС товарів, вироблених у Криму або Севастополі, інвестиції в Крим або Севастополь, надання туристичних послуг (заборона на заходження туристичних лайнерів до портів Криму), експорт певних товарів і технологій для кримських компаній або для використання у галузі транспорту, телекомунікацій та енергетики, а також пошуку, розвідки та видобутку нафти, газу й мінеральних ресурсів.

Ці обмежувальні заходи були впроваджені в червні 2014 року і продовжуються на рік. Востаннє таке рішення було ухвалено 23 червня 2018 року. Раніше повідомлялось, що Рада ЄС 20 червня продовжить економічні санкції проти Росії ще на шість місяців.

Про це повідомив кореспондент Рікард Йозвяк у Twitter.

«Рада ЄС продовжить 20 червня економічні санкції ЄС проти Росії ще на шість місяців. Очікується, що обговорення буде мало або взагалі не буде», — написав він.

Leave a Comment

Your email address will not be published.