Радник Путіна Сурков терміново збирає нараду на четвер

Наші джерела з оточення радника Путіна Владислава Суркова повідомляють, що Владислав Юрійович у нестямі від злості. Весь тиждень він був відсутній на робочому місці, а вчора влаштував всьому управлінню рознос, що вони не здатні нічого зробити.

Позиції Медведчука ростуть з кожним днем ​​і останнім внутрішня соціологія показала 15% рейтингу партії «опозиційна платформа-За Життя», а Опозиційний Блок поки ще не дотягує до 5. Всі теми котрими з 2014 року займалося управління перетікають під контроль Медведчука.

Так одеський народний депутат Микола Скорик заявив, що губернатор повинен вибиратися, а не призначатися з Києва, бюджет області повинен формуватися знизу. Навів приклад кримської автономії в складі України і вважає, що економічні і гуманітарні питання повинні вирішуватися в областях. Всі меседжі які просувало управління з 2014 року бере в оборот партія Медведчука.

Сурков терміново збирає нараду на четвер на якій будуть присутні Чеснаков і Клюєв. Сурков вимагає активної роботи з проросійськими групами на Україні, а так само активізувати роботу по гуманітарним проектам. Управління Олексія Філатова нічого не може запропонувати, а зустрічі з колишніми українськими топ чиновниками не дають результату.

Leave a Comment

Your email address will not be published.