Ректор КНУ скасував наказ про призначення Портнова

Скандал, який виник на тлі призначення колишнього заступника голови адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету, спровокував мітинги студентів.

Як з’ясувалося, мітинги студентів керівництво ВНЗ не залишило без уваги. Як повідомляє РБК – України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський звільнив Андрія Портнова з посади професора.

Документ, який був підписаний ректором ВНЗ, скасовує наказ про призначення Портнова на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету

Нагадаємо, ректор КНУ ім. Шевченко взявши на роботу професором кафедри конституційного права юридичного факультету колишнього заступника голови АП Портнова. Студенти університету висловили обурення і вимагають від керівництва вишу скасувати наказ про працевлаштування Портнова.

Учасники акції «Ні Портнову в КНУ» планували ночувати під кабінетом ректора університету Леоніда Губерського. У протесті біля будівлі Червоного корпусу КНУ поряд з приймальною ректора університету взяли участь більш як сто активістів.

Leave a Comment

Your email address will not be published.