Різкий розворот Філарета — пряма дискредитація ПЦУ, як єдиної помісної церкви

Патріарх УПЦ КП Філарет робить останнім часом дуже різкі заяви, котрі дискредитують надання Україні Томосу від вселенського патріарха Варфоломія. Ігнорування Філаретом ПЦУ — є не що іншим як саботуванням процесу об’єднання українців навколо єдиної помісної церкви.

В кулуарах ходить інформація, що з Філаретом місяць тому зустрічався Вадим Новинський, котрий запропонував фінансову підтримку, обговорювалася сума в 10 мільйонів доларів для відновлення повноцінної роботи Київського Патріархату.

Перед зустріччю з Філаретом Вадим Новинський на травневі свята відвідував Москву і проводив зустрічі в готелі Сейнт Реджіс, крім чиновників з Адміністрації Президента Путіна з ним зустрічався Іларіон помічник патріарха Кирила. Ці чутки ходять вже давно, але тепер вони почали підтверджуватися різким розворотом Філарета проти «ПЦУ».

В продовження теми різкого розвороту Філарета проти ПЦУ, є інформація, що зараз політтехнологи Порошенко включилися в цю «боротьбу». Адже це в першу чергу удар по «досягненням» Петра Олексійовича, а також іміджеві втрати, які легко можуть використовувати опоненти Петра Олексійовича в своїх цілях.

Ми побачимо, як зараз певні ломи почнуть звертатися спочатку «м’яко» до Філарета, а після якщо він не змінить своєї думки будуть його «демонізувати» і створювати з нього образ «схибленого» або людини, котра просто бореться за свій особистий «шкурний» інтерес .

Leave a Comment

Your email address will not be published.