Роман Безсмертний пояснив, чому Зеленський його звільнив

Експредставник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Роман Безсмертний заявив, що його звільнення сталося через його публічну позицію.

За словами політика, він вважає, що Україна після загибелі військових під Павлополем на Донбасі мала б призупинити участь у Мінському процесі до зустрічі в нормандському форматі.

Про це Роман Безсмертний заявив «24 каналу».Політик сказав, що на звільнення вплинула його позиція щодо тактики дій на лінії розмежування та  переговорній групі в Мінську.

«Останні місяці я відкрито і чесно говорив, як потрібно діяти. Адже я розумію, що може бути далі, тому коректно висловлювався. Починаючи від того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його потрібно робити. Не треба телефонувати Путіну, а треба діяти, до того ж різко та послідовно, – заявив Безсмертний.

За словами політика, він не розуміє позицію, коли сильна Україна показує свою боязнь щодо неорганізованої Росії, та те, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл.

«Очевидно, що така позиція не «до двору». Тим паче, це право президента. Єдине, зараз шкода, що я витратив 2 місяці і за цей час підготував указ, який мав внормувати роботу делегації. Також підготував проект закону, де закладена зовсім інша модель досягнення миру у війні», – додав Безсмертний.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного від виконання обов’язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході країни.  Відповідний указ №414 від 13 серпня опублікований на офіційному сайті Офісу президента.

Leave a Comment

Your email address will not be published.