Росія ввела в Білорусь війська із Західного військового округу

Російські військові разом з технікою частково були перекинуті на територію Білорусі. Про це повідомляє Газета з посиланням на сайт міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm.

Як зазначається, така перестановка військових сил пов’язана з демонстрацією російської військової потужності на параді 3 липня в Мінську. Увечері 20 червня 2019 року активісти зафіксували в Орші ешелон з російською військовою технікою, зокрема, бронетранспортерами БТР-82А.

Inform Napalm встановив, що в Білорусі перекидають військовослужбовців 4-ї Кантемирівської дивізії й 27-ї Севастопольської окремої мотострілецької бригади. З’єднання входять до складу 1-ї танкової армії ЗС РФ. Для участі в параді повинні перекинути не менше 300 військовослужбовців ЗС РФ.

У параді використовують авіацію Повітряно-космічних військ РФ. У повітряній частині параду заплановані польоти над білоруською столицею російських багатоцільових вертольотів Мі-8 і винищувачів Су-30.

У Білорусь перекинули оперативно-тактичні ракетні комплекси «Іскандер» 112-ї ракетної бригади. Відстань від місця дислокації військової частини до Мінська становить 930 км і понад 1000 км по залізниці.

У Inform Napalm припускають, що російські ракетники під прикриттям участі в параді відпрацьовують оперативне висування з точки своєї постійної дислокації в призначений позиційний район в Білорусі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.