СБУ прослуховує депутатів від Слуги народу

СБУ прослуховує депутатів від Слуги народу.

Служба Безпеки України здійснює прослуховування всіх без винятку майбутніх депутатів Верховної Ради від партії Слуга народу. Департамент оперативно — технічних заходів СБУ (ДОТЗ СБУ), за вказівкою виконуючого обов’язків глави СБУ Івана Баканова, задіяв стаціонарні кластерні комплекси дешифрування трафіку, отриманого від перехоплення сигналу мобільних телефонів, здатні розшифровувати повідомлення популярних месенджерів WhatsApp, Viber, Signal та інших, один з таких комплексів розташований на проспекті Науки в центрі Києва.

Місце розташування комплексу обрано не випадково: в безпосередній близькості знаходяться базові станції всіх мобільних операторів, зона покриття яких поширюється на всі адміністративні будівлі органів влади України. Співробітники ДОТЗ СБУ мають можливість без отримання дозволу суду перехоплювати всі сигнали мобільних телефонів і дешифрувати їх. Йдеться про майбутніх депутатів Верховної Ради від партії Слуга народу, співробітників Кабінету міністрів, МВС, МЗС, Нацбанку, в тому числі Офісу Президента.

За час знімання акустичної інформації, з розмов майбутніх депутатів і вищих посадових осіб, сформована фонотека голосів, на основі якої були створені голосові карти і ідентифіковані всі голоси. Моніторинг розшифровки розмов і преписки щодня передається в Офіс Президента України. Це робиться з метою здійснення контролю над майбутньою фракцією партії Слуга народу у Верховній Раді, від якої буде залежати обрання Прем’єр-міністра і формування майбутнього уряду України.

Leave a Comment

Your email address will not be published.