Сем Кислін зустрівся з виконуючим обов’язки глави СБУ Іваном Бакановим

Кислін зустрівся з виконуючим обов’язки глави СБУ Іваном Баканова.

Радник Рудольфа Джуліані — особистого адвоката Президента США Дональда Трампа Сем Кислін провів зустріч з в.о. глави СБУ Іваном Бакановим, якому передав корупційні схеми та афери екс-президента Петра Порошенка.

Сем Кислін: Це всім відома формула, яка була вигадана і зроблена паном Порошенком, він сам, між іншим, говорив про це, він навіть обдурив нашого президента. Як це він зробив — він закупив один корабель вугілля за дуже високою ціною, а потім пропозицію отримував на 50, іноді і на 60 доларів дешевше, але йому цікаво було купувати дорожче, щоб він міг цю різницю забирати в українців і класти собі в кишеню.

Вугілля купувалося, припустимо, в Росії по 30 доларів, 40-50 доларів, а в документах писалося 100 доларів, 150 доларів. Ось такі схеми виходили, потім гроші виводилися з банків комерційних на центральний банк і виводили на офшорні рахунки. Від 700 до 800 мільйонів доларів вкрадено у українського народу … Порошенко — це головний ворог. Безвідповідальний, жадібний. Що я можу сказати про людину, яка обкрадала свій народ. Ну як можна таку людину тримати на волі?

Leave a Comment

Your email address will not be published.