Ситуація в передвиборному штабі «Слуги Народу»: хаос та саботаж

Залишається трохи більше двох тижнів до виборів і ми вирішили дізнатися ситуацію в передвиборних штабах, особисто від працівників цих штабів.

У штабі «Слуги Народу» повний бардак. Ніхто не може навіть зрозуміти хто керує ним: Корнієнко, Разумков і Богдан по черзі дають протилежні вказівки (це не рахуючи великої кількості інших незрозумілих «командирів»).

Технологи та піарники взагалі працюють на свій розсуд. При цьому команда Зеленського замість боротьби з тим, що в Україні вже з кожного кута звучить негатив на них, зайняті чищенням списку від «шпигунів», заодно піднімаючи вгору за списком своїх протеже, маса конфліктів і взаємних звинувачень. Особливе невдоволення простих працівників викликає факт, що абсолютна більшість учасників «списку» ніяк не бере участь в агітації, просто чекаючи депутатства.

Округи віддані на відкуп самим мажоритарникам, їм в реальності не йде ніякої суттєвої допомоги. Одиницям зверху кидаються копійки на «підтримку штанів». Фактично мажоритарка буде зірвана, Слуга там нічого не візьме, крім кількох округів і в штабі все про це знають.

Leave a Comment

Your email address will not be published.