Слуга Народу розробила перший варіант коаліційної угоди

За нашою інформацією, в політичній силі «Слуга народу» підготували перший варіант коаліційної угоди Таку інформацію виданню Inside передав наш інсайдер.

Як зазначило джерело, до розробленого варіанту потрібно ще ряд доопрацювань.

«Ситуація з коаліційною угодою наступна: це колективна робота, природно, тому що там же багато профільних розділів. Сказати, що його пишуть в якомусь одному місці, я не можу, через те, що в роботі беруть участь не тільки майбутні нардепи, але і майбутні міністри, але хто — не скажу», — зазначило джерело.

Робота над угодою ще йде, також ведуться дії з розробки законопроєктів.

«Угода готова в першій ітерації, тобто, в цілому вона є. Однак будуть потрібні ще одна-дві до повної готовності. Воно засноване як на партійній програмній декларації, так і на розробках експертів, які увійшли в команду Зеленського ще в період президентської кампанії. Додаткові ітерації до повної готовності необхідні, через те, що працюють робочі профільні комітети нашої майбутньої фракції, і вони також напрацьовують додаткові пропозиції вже у вигляді законопроєктів», — підкреслює джерело.

Не виключають також у «Слуги народу» і те, що коаліційна угода буде переглядатися, оскільки, попри всю близькість сторін, «деякі інші нюанси можуть у нас відрізнятися».

Нагадаємо, голова Ради НБУ Богдан Данилишин зазначив, що діяльність МВФ, процедури підготовки документів, моніторингу та оцінки не перебувають у залежності від персони керівника Фонду. Рішення приймаються відповідно до затвердженої процедури.

На його думку, відразу після завершення виборів у Верховну Раду потрібно сформувати парламентську коаліцію, яка створить уряд. Саме після появи нового Кабміну почнуться переговори про нову програму кредитної співпраці з МВФ.

Leave a Comment

Your email address will not be published.