«Слуга народу» злякалася відповідальності за Україну — тому зливає вибори в округах.

Ukraine's new President Volodymyr Zelensky greets people as he arrives at the parliament for a ceremony of his oath during the inauguration ceremony in Kyiv, Ukraine, May 20, 2019. Newly elected President of Ukraine Volodymyr Zelensky sworn in as Ukraine's president (Photo by Sergii Kharchenko/NurPhoto via Getty Images)

Команда Володимира Зеленського та його партії «Слуга народу» злякалася відповідальності за Україну — тому зливає вибори в округах.

Щоб не отримати одноосібну більшість в новому скликанні ВРУ і створювати з кимось коаліцію (ділити відповідальність). Так в окрузі №62 (Житомир) бурштинового Розенблата, кандидата від «Слуги народу» публічно представляв Матвій Хренов — двоюрідний брат Борислава Розенблата і радник Уляни Супрун.

В окрузі №208 (Чернігівська область) не заважають пройти Валерію Давиденко — обраному в 2014 від «Заступа» за кошти Василя Арбузова, і займався потім партією «Наш край» під керівництвом Віталія Ковальчука (глава штабу Петра Порошенка і був при ньому заступником голови Адміністрації Президента України). — Від «Слуги народу» висунута людина без зв’язку з округом з Чернігова, при тому, що це один з найбільших сільських округів України зі складною логістикою.

В окрузі №106 (Севєродонецьк), батько кандидата від «Слуги народу» — головний інженер підприємства Фірташа. А від «Опозиційною платформи« За життя »Юрія Бойка, балотується голова профкому цього ж підприємства: очевидно ж, хто переможе на вотчині Бойка, адже все місто зробить висновок, що на містоутворюючому підприємстві вже вирішили, хто «правильний» кандидат. Всі попередні вибори в окрузі №106 (2002, 2012 2014 року), вигравали кандидати пов’язані з газовим бізнесом або «Азотом» ( «хрещений батько» Юрія Бойко — Юлій Іоффе, потім співвласник і екс-директор «Азоту Олексій Кунченко», потім Євген Бакулін, який працював з Юрієм Бойко в НАК «Нафтогаз».

За фактом, значна частина кандидатів від партії «Слуга народу» в округах — технічні кандидати. А значить до 120-150 мандатів партії за списком, просто не вдасться донабрати необхідні 80-110 мандатів в округах, щоб мати стабільну однопартійну більшість «Слуги народу» у Верховній Раді України.

Далі Володимир Зеленський буде повторювати ще одну «мантру» Петра Порошенко: ми б щось зробили добре, але не маємо голосів у Верховній Раді України за відповідні законопроекти. Безвідповідальність української політики і влади продовжиться …

Leave a Comment

Your email address will not be published.