Соратники Януковича балотуються до Верховної Ради

У Центральну виборчу комісію для реєстрації на позачергових виборах до Верховної Ради подав документи колишній глава АП Андрій Клюєв. Про це theБабелю повідомило джерело в ЦВК.

Повідомляється, що папери приніс представник Ліберально-демократичної партії, від якої Клюєв подав документи. Рішення про реєстрацію в ЦВК поки не винесено, а перебуває на розгляді.

Нагадуємо, при правлінні четвертого президента України Віктора Януковича, Андрій Клюєв був першим віцепрем’єром, секретарем РНБО і главою Адміністрації президента.

Зазначимо, що в Україні він перебуває під слідством. Клюєв підозрюється в заволодінні з травня 2010 по квітень 2011 року державним майном шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, повторно та в особливо великих розмірах.

Печерський районний суд Києва дозволив Генпрокуратурі проводити спеціальне досудове розслідування щодо Клюєва.

Також на сайті Центральної виборчої комісії з’явилася інформація про Рената Кузьміна, який балотується в Раду на дострокових парламентських виборах від партії «Опозиційна платформа — За життя» під №35.

Як зазначено на сайті ЦВК, колишній заступник генпрокурора часів президентства Віктора Януковича Ренат Кузьмін «протягом останніх п’яти років проживає на території України, судимість відсутня».

Треба зазначити, що Кузьмін на даний момент перебуває в базі розшуку Міністерства внутрішніх справ, у якому підкреслюється невідомість його місцезнаходження, починаючи з липня 2014 року.

Як відомо, колишній заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, звинувачується за 371 статтею «Завідомо незаконні затримання, привід або арешт», статтею 375 «Ухвалення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови», статтею 364 «Зловживання владою або службовим становищем», а також статтею 366 «Службове підроблення».

Leave a Comment

Your email address will not be published.