Стефанчук заявив про необхідність прийняти у новій Раді закон про опозицію

Представник президента у Верховній Раді, другий номер виборчого списку Слуги народу Руслан Стефанчук заявив про необхідність прийняти у новій Верховній Раді одним з перших закон про опозицію. Про це повідомлять Інтерфакс-Україна.

«Ми налаштовані одним з перших прийняти закон про опозицію, адже це повинно бути в Україні. Ми повинні відроджувати культуру партійного структурування суспільства та партійної дискусії. Бо на відміну від Росії, я вважаю, що парламент — це місце для дискусій. Але професійних та політичних дискусій. Ніяких інших, ні про сумочки, ні про Бріоні, а саме професійних дискусій», — сказав він.

За словами Стефанчука, команда Зеленського й Слуга народу виступають за сильну опозицію в Україні, оскільки «конкуренція породжує якість».

«Скрізь, і в політиці теж. Я глибоко переконаний, що опозиції повинні бути віддані комітет зі свободи слова, посада віце-спікера, може йти мова і про бюджетний комітет, але це питання ще можна дискутувати, тому що десь таке є, а десь ні», — сказав він.

Leave a Comment

Your email address will not be published.