Суд зобов’язав ЦВК надати Онищенку реєстрацію на парламентські вибори

У п’ятницю, 21 червня шостий апеляційний адміністративний суд на засіданні прийняв рішення, яким зобов’язав Центральну виборчу комісію зареєструвати народного обранця Олександра Онищенка кандидатом у нардепи на позачергових парламентських виборах. Про це повідомляє проєкт «Слідство.інфо» з посиланням на рішення суду.

Як повідомлялося, напередодні ЦВК відмовилася реєструвати Онищенка через недотримання вимоги закону про проживання в Україні протягом останніх 5 років. Відомо, що нардеп покинув Україну в 2016 році.

Онищенко подав в суд на дане рішення Центрвиборчкому. В автобіографії як кандидат він вказав, що з 2016 року і по даний час знаходиться за межами держави, тому що нібито представляв Україну на змаганнях з кінного спорту «у статусі вершника». В підтвердження Онищенко дав лист від громадської організації «Всеукраїнська федерація кінного спорту України».

Суд прийняв ці аргументи і задовольнив клопотання. «Колегія суддів зазначає, що зазначені документи підтверджують поважність причини виїзду Онищенко за межі України з 2016 року по даний час», — сказано в рішенні суду.

Раніше повідомлялося, що в Центральну виборчу комісію для реєстрації на позачергових виборах у Верховну Раду подав документи колишній глава АП Андрій Клюєв.

Повідомляється, що папери приніс представник Ліберально-демократичної партії, від якої Клюєв подав документи.

Також inside.ua повідомило, що на сайті Центральної виборчої комісії з’явилася інформація про Рената Кузьміна, який балотується в Раду на дострокових парламентських виборах від партії «Опозиційна платформа — За життя» під №35.

Як зазначено на сайті ЦВК, колишній заступник генпрокурора часів президентства Віктора Януковича Ренат Кузьмін «протягом останніх п’яти років проживає на території України, судимість відсутня».

Leave a Comment

Your email address will not be published.