Святослав Вакарчук назвав умови для завершення війни на Донбасі

Лідер партії Голос Святослав Вакарчук назвав два чинники, які, на його думку, потрібно реалізувати в плані завершення конфлікту на Донбасі.

Про це Вакарчук заявив в ефірі ТРК Україна в неділю ввечері.

«По-перше — нам треба на тих територіях, які ми контролюємо зараз, створити казку, створити вітрину справжнього вільного життя, де людина відчуває себе людиною гідною, захищеною, яка має добробут і безпеку», — сказав Вакарчук.

Вакарчук упевнений, що після цього люди на непідконтрольних територіях так чи інакше «захочуть з нами об’єднатися».

«Тоді нам буде набагато легше вирішити цю ситуацію», — сказав лідер партії Голос.

По-друге, за словами Вакарчука, потрібно не забувати, що «люди, що живуть по той бік лінії розмежування — це теж наші люди».

«Нам потрібно протягнути їм руку допомоги, не треба їх сприймати як людей другого сорту. Потрібно показати кожному з них, незалежно від їх політичних поглядів, що ми чекаємо їх, думаємо про них і що ми одного разу будемо разом», — сказав він.

Також Вакарчук закликав політиків і представників влади не обіцяйте людям швидкого завершення війни на Донбасі, а робити все, щоб війна закінчилася на сприятливих для України умовах.

«Думаю, що, якщо ви побачите людину, яка скаже вам: „Я знаю точно, як завершити війну “, це буде неправдою, ця людина лукавить або не розуміє, про що говорить. Це дуже багатогранний комплексний процес», — сказав Вакарчук.

16 травня на Старокиївській горі в Києві Вакарчук оголосив, що йде на парламентські вибори, представивши свою партію Голос. За його словами, партія Голос йде в парламент, щоб «знищити стару політику і створювати політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни». В інтерв’ю НВ він уточнив, що його рішення є остаточним і на нього «ніщо не може вплинути».

Leave a Comment

Your email address will not be published.