Технологи Зеленського «прогавили» факт підписання Мінських Угод Кучмою

Вчора президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда не підписувала «Мінські угоди», але тут невеличка помилочка виходить. Леонід Кучма, котрий начебто є його представником в ТКГ в Мінську, таки підписував «Мінські угоди».

Хоча Володимир Олександрович вчора дав коментарі виданню Deutsche Welle, деозвучив дуже цікавий меседж.

Я і моя команда не підписували «Мінські угоди», але ми готові їх виконувати. Цим меседжем Президент Володимир Зеленський акцентує увагу, що саме попередня влада взяла на себе цю відповідальність, а вже Зеленський і його команда «заручники ситуації».

Думаємо скоро ми почуємо поширення цього меседжу, що екс-президент Порошенко та екс-влада підписала ці «Мінські угоди» і винні в тій ситуації, в котру зараз потрапила Україна і якщо не виконувати ці угоди, то автоматично з Росії через буквально рік знімуть санкції і всю провину будуть покладати на Україну.

До речі вчорашній меседж Путіна про те, що Західні партнери повинні звинувачувати не тільки Росію в зриві «Мінських угод», але й Україну, яка як і раніше не виконала свої зобов’язання, демонструє що Росія працює вже в цьому напрямку.

Leave a Comment

Your email address will not be published.