Технології команди Зеленського по знищенню іміджу Порошенко

Прес-секретар Президента Зеленського, Юлія Мендель заявила дуже характерну і стратегічну фразу, яка за собою приховує, то про що ми вже раніше писали.

Так вона заявила: «Україна не може тільки зі свого боку припинити обстріли. Це просто неможливо. Про що конкретно йшла мова? Про те, що дуже часто українські військові потрапляють на провокації, коли стріляють з житлового будинку, з дитячого садка, школи, з лікарні, з будь-якого місця, де знаходяться цивільні люди. І після цього починаються обстріли цього будинку. Таким чином гинуть наші люди, наші українці «, сказала Мендель.

ГПУ і військова прокуратура та інші відразу накинулися на Мендель і навіть зараз її викликають на допит у ГПУ  та вимагають пояснень у Офісу Президента (АП), після цієї фрази. А ми пояснимо, що до чого.

Ну по-перше вже зараз команда Зеленського опрацьовує стратегію про звинувачення екс-влади і керівництва ВСУ у військових злочинах проти свого народу і халатного ставлення до своїх військових. Зараз вже проводять внутрішні розслідування військових операцій ЗСУ в Іловайську, Дебальцево і т.д., коли українська армія зазнала величезних втрат.

Все це було з вини високих чинів екс-влади та корупційних схем по закупкам в Міноборони. Все це ще один пазл зі знищення іміджу Порошенко. А заяви Мендель це можуть бути випадкові обмовки по «Фрейду» або стратегічний «прихований» перебіг.

Leave a Comment

Your email address will not be published.