Тези, котрі озвучив Путін в присутності лідера Китаю в Санкт-Петербурзі почалі збуватися

Тези, котрі озвучив Президент РФ Володимир Путін в присутності лідера Китаю в Санкт-Петербурзі — про смерть Бреттон-Вудської системи, почалі збуватися.

Китай зрозумів неможливість збереження працюючої десятиліттями моделі торгового профіциту — поставок товарів в США, і девальвував свою валюту, захищаючи внутрішній ринок.

ФРС також поступилася Дональду Трампа і знизила ставку, але курс долара США не впав і фондовий ринок не виріс. Це свідчить про великі очікуваннях ринку і глибинної підтримки курсу Трампа — його високі шанси переобратися в 2020 році під гаслами «я роблю краще і вже відчутно результати — але глобальні фінансисти заважають мені, тому потрібна ще одна перемога, щоб зламати їх опір».

Ялта 2.0 стала істотно ближче, як і вимирання олігархів і лібералів з 1990-х. Зміна складу Уряду РФ (крім «місцеблюстителя» Дмитра Медведєва), переформатування «Єдиної Росії» і дострокові вибори в Держдуму стали неминучістю. Осінь, максимум весна …

У цих умовах в Україні взагалі патова ситуація: ніхто економічні ресурси продовжувати антиросійський курс не дає — а без зовнішньої підтримки українська економіка буде швидко коллапсувати. Гінці від Коломойського-Ахметова напевно в усі щілини Кремля будуть проситися вже цілодобово?

Leave a Comment

Your email address will not be published.