Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін відвідала Дніпро

Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін прибула в Дніпро в рамках своєї першої офіційної поїздки за межами Києва! Вона зустрілась з представниками Civil Network OPORA, Правозахисна Група «СIЧ» та КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ, щоб почути про зусилля, яких докладає громадянське суспільство, задля забезпечення прозорості та демократичності прийдешніх виборів до Верховної Ради України.

Тимчасово повірена у справах США відвідала музей АТО: «Музей АТО у Дніпрі навіяв сумні спогади про жертви, які поніс український народ, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність своєї країни».

Під час зустрічей з заступницею голови Дніпропетровської ОДА Іриною Грицай та мером Дніпра Борисом Філатовим, тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін підкреслила важливість вільних і чесних виборів до Верховної Ради, що відображають волю українського народу, та привітала посадовців ПриватБанк з вражаючими результатами їхніх зусиль з покращення ефективного корпоративного управління і обговорила важливість сильного банківського сектора для економіки України.

Leave a Comment

Your email address will not be published.