Тимошенко подала документи у ЦВК

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що «Батьківщина» має сильну і професійну команду, та іде на дострокові парламентські вибори з тим, щоб через впровадження необхідних змін здійснити відродження України в усіх галузях життя держави.

«Наша мета – пройти у парламент, об’єднатись у «коаліцію дій», і на базі Нового курсу України сильними новими політичними силами у парламенті відроджувати Україну. Ми віримо, що все у України вийде», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу відразу після подачі документів до ЦВК для участі у дострокових виборах до Верховної Ради України 21 липня.

За словами політика, Партія ВО «Батьківщина» іде на вибори великою командою, яка поєднує професійних як молодих, так і вже досвідчених людей.

«Ми будемо сильною командою у парламенті. Найголовніше – поєднати нових сильних людей в політиці з досвідом, професійністю і розумінням, що робити, щоб не втратити жодного дня», – запевнила вона.

Парламентарій нагадала, що команда «Батьківщини» за останні роки створила чіткий план дій – Новий курс України, який «містить відповіді на ті питання, які потрібно вирішити для України». І «Батьківщина» готова реалізувати першочерговий план дій «Результат за 100 днів».

«Результат за 100 днів» – це невідкладні кроки, які потрібні країні відразу після парламентських виборів. Ми добре знаємо, з якими проблемами зараз живуть люди, і знаємо тяжку ситуацію у економіці і соціальній галузях. Іми маємо рецепти, як це зупинити. Наша команда готова до роботи», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Leave a Comment

Your email address will not be published.