Тимошенко подала заяву проти Порошенка, Коболєва та Гройсмана

До Єдиного реєстру розслідувань внесено заяву партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо доведення до банкрутства української газотранспортної системи, про це політик повідомила на прес-конференції.

Заяву про доведення до банкрутства ГТС партія Тимошенко подала проти п’ятого президента Петра Порошенка, голови Нафтогазу Андрія Коболєва та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Крім цього, Тимошенко звернулась до президента Володимира Зеленського з проханням втрутитися в ситуацію з «банкрутством ГТС».

Зазначається, що напередодні оператор Газотранспортної системи Укртрансгаз повідомляв про нестачу коштів на рахунках для закупівлі газу для технічних потреб ГТС. 21 червня в Укртрансгазі повідомили, що провалили всі торги з купівлі газу для технічних потреб ГТС.

Укртрансгаз — дочірня компанія Нафтогазу, яка відповідає за роботу газотранспортної системи України. Раніше представник польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський заявив про готовність Польщі приєднати газопровід до української ГТС.

«Ми готові в разі необхідності запустити газопровід, який з’єднає польську систему з українською в Германовицях. Його пропускна здатність становить 2 млрд кубометрів. Це небагато, але коли українцям потрібна термінова допомога, ми готові її надати», — оголосив Наїмський.

Петро Наїмський зазначив, що на даний момент Польща чекає рішення від української сторони.

Leave a Comment

Your email address will not be published.