Тимошенко запропонувала почати пермовини з Росією з чистого аркушу

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко запропонувала розпочати переговори з Росією з чистого аркуша, але «без категоричних здач позицій України».

Тимошенко заявила, що мінський процес по врегулюванню в регіоні не приніс бажаних результатів і «з самого початку був помилковим». Вона нагадала, що раніше її політична сила пропонувала повернутися до будапештсткому формату врегулювання конфлікту за участю підписантів Будапештсткого меморандуму.

«Ми вважаємо, що потрібно обов’язково поміняти концепцію переговорів, правильна стратегія — почати з чистого аркуша. Якщо не приймається повернення до Будапештського меморандуму, треба знайти інші шляхи, які повернуть в Україну мир, відновлять цілісність нашої території, але категорично не шляхом капітуляції », — сказала Тимошенко.

Вона додала, що необхідно домогтися якнайшвидшого звільнення полонених і повернення українців, засуджених або заарештованих в Росії.

«Ми за те, щоб переговори починалися з чистого аркуша — ефективні, справедливі, без категоричній здачі позицій України, але з поверненням світу і цілісності наших територій», — резюмувала Тимошенко.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.