Трамп запросив Зеленського у Вашингтон: коли зустріч та які питання вирішуватимуть

Президент України Володимир Зеленський отримав від свого американського колеги Дональда Трампа запрошення відвідати Сполучені Штати з офіційним візитом.

«В результаті зусиль Волкера, Перрі, Чалого і Тейлора вікно можливостей для зустрічі Володимира Зеленського з Дональдом Трампом не закрилося: Володимир Зеленський вчора  отримав запрошення від Дональда Трампа відвідати Вашингтон з офіційним візитом»

Зустріч пройде, ймовірно, в серпні-вересні, вже після зустрічі Трампа з російським президентом. Під час неї обидві сторони обговорять військовий конфлікт в Донбасі і можливість його врегулювання.

Нагадаємо, 4-5 червня відбудеться робочий візит Володимира Зеленського до інституцій ЄС та НАТО у Брюсселі.

Голова держави подякував Трампові за запрошення та наголосив, що проект закону «Про надання підтримки Україні для захисту її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності», який був презентований в Палаті представників Конгресу США, є важливим сигналом про міцне стратегічне партнерство двох країн, додали в Адміністрації президента.

«Президент України Володимир Зеленський вдячний президентові Сполучених Штатів Америки Дональду Трампу за запрошення здійснити офіційний візит до Вашингтона», — йдеться в повідомленні голови держави

Leave a Comment

Your email address will not be published.