Три фрегати й есмінець НАТО кинули якір у порту Одеси

В Одеський порт зайшли три фрегати і есмінець із групи кораблів Північноатлантичного альянсу, які візьмуть участь у міжнародних навчаннях.Про це повідомляє одеське видання «Думская».

Першим о 10 годині біля 19-го причалу морвокзалу був ошвартований флагман постійної групи SNMG2 канадський фрегат Toronto, за ним зайшов і став біля 18-го причалу британський есмінець D37 Duncan.

Близько 11 години до 22-го причалу порту пришвартувався турецький фрегат F241 Turgutreis, а опівдні завершено постановку румунського F221 Regele Ferdinand до 23-го причалу. Кораблі простоять в Одесі до 8 липня.

Видання зазначає, що вся четвірка відноситься до постійної групі НАТО, що несе бойове чергування в Середземному морі. Кораблі візьмуть участь у міжнародних навчаннях «Сі Бриз -2019» і будуть діяти у складі багатонаціональних сил.

У День флоту, 7 липня, для одеситів організовують екскурсії на канадський фрегат.

Нагадуємо, кораблі Чорноморського флоту Росії стежать за діями британського есмінця і канадського фрегата, які зайшли в акваторію Чорного моря 2 липня для участі у Міжнародних навчаннях «Сі Бриз-2019».

Leave a Comment

Your email address will not be published.