Тристоронні переговори щодо транзиту газу в ЄС пройдуть в Брюсселі 16 вересня

April 22, 2015 - Kiev, Ukraine - Technical installations of the main natural gas pipeline at the gas-compressor station in Boyarka village near Kiev, Ukraine, 22 April 2015. Cash-strapped Ukraine is heavily dependent on energy from Russia and is also a key transit country for supplies to Western Europe. The European Union has been mediating in gas disputes between the two sides, whose relations are strained by the conflict in eastern Ukraine. (Credit Image: В© Serg Glovny/ZUMA Wire/ZUMAPRESS.com)

Тристоронні переговори щодо транзиту газу в ЄС пройдуть в Брюсселі 16 вересня.

Тристоронні переговори між Україною, Росією і Євросоюзом щодо газу пройдуть в Брюсселі 16 вересня, про це заявив глава Нафтогазу України Андрій Коболєв. За його словами Росія поки не назвала своїх представників на цій зустрічі. Крім того, він висловив сумніви, що після запуску трубопроводу Північний потік-2 Росія продовжить постачати газ до Німеччини через Україну.

Раніше представник Президента Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що найближчим часом будуть відновлені переговори з Росією з питання транзиту і закупівель газу.

Міністр енергетики РФ Олександр Новак запропонував Україні продовжити контракт на транзит газу на нинішніх умовах ще на рік.

Олександр Новак: Ми дочекаємося, коли почнуться тристоронні консультації, коли буде обрано новий уряд і контрагенти з’являться. В цілому ми за те, щоб Україна купувала безпосередньо газ. Ми запропонували нашим колегам продовжити діючий контракт на рік на існуючих умовах.

Leave a Comment

Your email address will not be published.