«Троянський кінь» Авакова для опозиційної платформи Медведчука

Опозиційна «За Життя» Медведчука, взяла до себе Іллю Ківу соратника Арсена Авакова, цим Медведчук завдасть  рейтингові втрати своїй платформі якщо його опоненти добре використовують цей «подарунок долі». Чому Ківа «Троянський Кінь» для «За Життя»? Та дуже просто.

Арсен Аваков це «союзник» Коломойського, а це може означати, що Ківу туди «всунули» не заради його «місця» у Верховній Раді (легко можна було його всунути в БЮТ) в прохідну частину списку. Всунули заради того, щоб використовувати цей інфопривід, як удар по Опозиції і як плюс для партії мерів-міст «Довіряй Справам», котрі на їх тлі стають не менш проросійськими, а може і більше.

Але найцікавіше, що отримав Віктор Медведчук за цей потужний рейтинговий удар? Заради чого ж він пішов на такий ризик? Наше джерело повідомляє, що Медведчук собі виторгував у Авакова «зелене світло» для всіх проросійських акцій в Україні, а ось інших конкурентів будуть «кріпити» жорстко і розганяти радикали.

Це все продовження війни з помічником Володимира Путіна — Владиславом Сурковим за вплив на Україну. Як це буде працювати?

Медведчук буде зливати інфу Авакову про теми Суркова і його акції, а також буде зливати Сурковьский актив, а міністр МВС Аваков і його радикали в лиці НацДружин та інших формувань будуть їх розганяти. Як бачимо, Суркову закривають можливість працювати по Україні. Медведчук хоче стати одноосібним «гравцем» Кремля в Україні.

Тому нас чекає спекотне літо та більш яскрава осіння битва Кремлівських кураторів за вплив на Україну. Хто кого переграє та чи не постраждають від цього рядові українці, поживемо побачимо. Ми уважно стежимо за розвитком подальших подій та будемо вчасно вас інформувати про хід процесу.

Leave a Comment

Your email address will not be published.