У ці хвилини завершуються процесуальні дії із затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрія Гримчака

У ці хвилини завершуються процесуальні дії із затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрія Гримчака і його помічника Ігоря.

На думку силовиків підозрювані вимагали від неназваного забудовника $ 1,1 млн за сприяння в отриманні дозволу на будівництво в Києві. Гримчак і його помічник були затримані «на гарячому» при отриманні частини суми.

Повідомляють, що співробітники СБУ, детективи НАБУ і представники Управління спец. розслідувань Генеральної прокуратури України в рамках спільної спецоперації викрили Гримчака, використовуючи санкціонованне прослуховування одного з посадових осіб київської міської адміністрації.

«Затримані вимагали хабар в сумі 1,1 млн доларів США від підприємця за нібито сприяння в прийнятті рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави. При отриманні частини коштів в розмірі 480 тис. Дол. США. Вони були затримані» на гарячому «», — написали в СБУ.

Leave a Comment

Your email address will not be published.